0

Plichta v Kunovicích a konec základní části na dosah

Ač bylo domluveno, že se odehraje až po Vánocích, Zdenál Doložílek si to chtěl ještě mrsknout na postu Kunovické jedničky s naším mišelínským kuchařem a tak se muselo hrát „o chlup“ dřív, což vyšlo na pondělí 16. listopadu. Den před velkým 17.tysdopadem byl tím dnem, kdy Badmen opět do Kunovic zavítal.

Kunovičští procházeli doposavad základní skupinou jako nůž máslem. Ani jedno zaváhání, žádná ztráta kytičky. To my se pomalu pasujeme do role plychta týmu, kde solidní výkonnost a neporaženost drží jen naše finská princezna Johanna, mišeliňák Sekňa, mistr MadShobi a duo Shobi-Zdenda. To jsou naše jistoty bodů, tedy 4 bodů aka plychtáků … a tak to v letošní základní grupě dopadá vcelku často. Občas, teda jednou jenom, se nám pak podaří i vítězství veliké, kdy se hecne aj zbytek, ale výkyvy jsou doposud natolik velké, že Tipsport to vidí 50:50 na plychtiče.

Do Kunovic se jelo zkroušeně. Své tělo jedem z jídla oslabil Shobi a byl pod antibiotiky, Sekňa jsa umořen svatomartinskými husami energií také nepřekypoval a na bolavou rukou si posteskla aj Johanka. Jiskru skomírajícímu týmu dodával Jindra, který jak se zdálo se dostával do fazóny a před kunovickým špílem šmiknul Gustáva ve VŠ lize, což anoncovalo „kurňa“ formu. Anóbrž Fanóš si s rodinou lebedil kdesi v řiti, stal se  Jindra oním pomyslným jazíčkem na miskách vah pondělního večera, jak se také později ukázalo.

O detailech dílčích zápasů zde později (doufejme) povypráví jiných – her účastný – chvalozpěvěc ale pojďme dát long story short : Martin se prokousal k vítězství a Zdenda si užil, Shobí rozemlel Mr. Odrucha aka boldý-mana svoji strategicko-taktickou hrou. Opět dvě jistoty. K tomu se přidala Johanna v singlu a první nezničitelný debl Zdenda-Shobí. Tím ale opět bodový výčet končí. Holky se v deblu rvali na tři setíky, ale konec to nepřineslo bodovou fanfáru, mix byl vcelku jasnou záležitostí. To druhý debl se protáhl a 3 sety se Martin a Jindra rvali. Škoda, že se při druhém setu šel Zdenda vysprchovat, jeho rady měly efekt a proto absence Zdendy a rad vedla k prohře ve třetím setu a ztrátě dalšího bodu v letošní soutěži loni neporaženého dua. Jak se říká, kdeže loňské sněhy sou… a nebo na lásku není nikdy pozdě a nebo tak nějak. Prostě klucí se musí trochu poladit a posehrát, aby jim to zase štymovalo a hrálo jako loni. Plychta v Kunovičkách znamená skoro jistě postup do play off  a tam bude každá ztráta bodu, setu aj míče bolet. Šak pamatujeme kdy Papouch v celých 8 zápasech, 21 setech o pouhopouhé 3 body o finále v seezóně 2013/14 přišel. No a nakonec opět nešťastný Jindra ve třetím siglu se nepropálil k vítězství. Všechno dobrý, dřel a makal,ale pořád ten kousek něčeho tam chybí… tak snad příště.

Krátké leč včasné.Aneb kdo rychle dává, dvakrát dává…. jak říká Mr.ČeskýchRaJ pan Pohlreich 🙂
Ale snad Zdenda doplní. Myslím náš, ne tehle ….

Výsledky: Jsou nebo budou zde: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=4AD29C70-0D9F-47D2-BDFF-E14DC293F873&draw=16

Admin

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.