1

Restujeme resty Díl druhý: Výlet do Uherského Hradiště a doma se Spartakem (LP2015)

Jak bylo naznačeno v předchozích příspěvcích, sezóna se nám přehoupla do své druhé části a nám zbývají dva zápasy, které nebyly řádně na webu zhrnuty a okomentovány.

Prvním z druhého dílu je náš výlet do Uherského Hradiště, místa činu, kde jsme sezónu tak pěkně zahájili, do místa, na které vzpomínáme s vůní slivovice v chřípí… Ten středeční večer (14/1) sněžilo a Jura byl poněkud neklidný. Jeli jsme Badmen busem akorát na čas a to pohodě nepřidalo. Zas na druhou stranu, všichni se těšili na rychlonožku Zdendu, který se po dlouhé pauze vydal do “svého” klubu na čučku a pro jistotu si vzal I kameru. A Jančí místo květin rozdávala v busem křídelka … KFC ten večer nabylo mnoha významů 🙂

V hale bylo chladno a náš pozdní příjezd nám nedal moc prostoru se rozehrát. Začalo se v rychlém tempu mužskými debly. Martin ač nebyl ve své kůži, to s Jindou ukouleli vcelku s přehledem, zato Jura s Fanoušem si zase protrpěli zápas se svojí nemohoucností a utrpěli porážku, sice na tři sety, ale I tak porážku zcela zbytečnou… Výkon obou chlapců jde spíše dolů a to není dobrou zprávou pro další zápasy, natož finále… Rozhráli se následně I ženské soutěže, kde bohužel to také nedopadlo. Ještě že máme chlapské singly. Poprvé do soutěže na postu týmové trojky naskočil Jindra a věren svému profilu, makal jako kůň /aka valach/ a vydřel vítězství. Gratulace! I Martin s Fanoušem nezáváhali a tak skóre večera rozhodovali mixy, za Badmeny Altcha se Shobím. Ani Shobímu nebylo ten večer dobře a tak se nechtěl moc přetahovat a tak to rychle zkracoval, díky Alláhovi do vítězného, pátého bodu. Bylo brzy, když se končilo a tak I po cestě dom se řešilo zda klubovna či ne. Nakonec klubovna vyhrála a šlo se vítězství zapíjet. Sice minimalisticky, ale I tak.

Hurá. Důležité vítězství a play-off na dostřel.

Smutná plychta Spartakem (SPS)

Předposledním (ale aktuálního vývoje situace možná I posledním) zápasem základního kola byl ve středu 21. ledna doma proti Spartaku. Na zápas jsme se těšili, soupiska od Hradiště zůstala nezměná a doma jsme se chystali potvrdit naše první místo v lize.

Vstup zápasu jako již tradičně obstarali mužské debly. Opět Jindra s Martinem úspěšní, ale I zde opět tragičtí a více než dříve, Jura s Fanoušem. Debakl s puncem ostudy poznamenal večer natolik, že se stal naším top zápasem sezóny. Marnost nad marnost. Tu trošilinku umocnil dále Jindra na třetím singlu, naštěstí Martin I Fanouš své body donesly. To co bylo smutným představením na jedné straně, bylo na druhé straně radostí a to z hry holek. Janča poprvé na singlu dala soupeřce ochutnat Badmení zarputilost a rvala se do posledního míče třetího setu. Utekl o malinko, ale předvedená hra I chuť po vítězství byla fantastická. Bravo! I v deblu to skoro vypadalo, že to holky urvou, ale I tady to o chlup uteklo, každopádně představení holek bylo velkolepé a je dobrým znamením pro blížící se playoff. Stejně jako v UH, I v tomto zápase rozhodoval mix. Bohužel tentokráte odvracel hrozbu prohry. Ale Altcha s Shobím se do toho opřeli a makali, jezdili a dřeli. A vydřeli 4 bod. Uffff. Dneska to bylo dost dramatické… Ze zápasu,který jsme měli mít pod kontrolou se stalo drama a to nám všem otevřelo vítězstvími zalepené očiska… bude to náročné probojovat se výš a kdo si myslí, že to má v kapse je na omylu. Máme na čem makat a musíme čas do play off maximálně zabrat, aby to vyšlo. Potenciál by byl, chuť taky, takže BadMeni, LETS GOOOOO!

Večer končil v klubovně výměnou názorů. Každý byl zklamán a tak ventilace byla nutná. Ale co se doma upeče,ven se nenosí. Budiž jen poznamenáno, že výsledkem je zvýšená frekvence tréninků, zápasu a domlouvámí. To je ten správný výsledek ze „skoro“ prohry!

Je jasné, že sestava bude pro finále jiná než v základní části, každý si musí vybojovat své místo na slunci, Shobího rosteru 🙂 Good luck badmeni!

Správce kurtů

One Comment

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.