0

DAT open 2014 za námi // Reportáž z výletu

Prosluněný víkend v UH byl dokonalým Badmenovským kempíčkem, kde jsme si užili parádního badmintonu i klubové zábavy.  Fyzické vypětí na kurtech, kde někteří odvážlivci odehráli ve dvou dnech 48 setů,  sice hraničilo se sebevraždou, ale slivovice, pivo a vitamín „C“, všechny bad-mens – und – ladies drželo na nohou a v dobrém rozpoložení.

Složení deblových a mixových dvojic prošlo důkladnou prověrkou a ukázalo na místa problematická i na místa pevně fixovaná. A jako vstup do sezóny jsme si nic lepšího přát nemohli a každá z dvojic pilovala taktiku i herní týmovou pohodu seč mohla.

Devčata – ač turnajové badmintonové prvosenky – prokázaly neskutečný morál a bravůru a své zápasy odehrály se ctí a jejich výkon je předzvěstí úspěchů BC v dalších zápasech a sezónách. Drzá Jančí a Vyfoukaná Peti, bravo!

Chlapci sice dosáhli dobrého úspěchu v singlu, Shoaib bramboračka, Fanouš pětice, Zdenál desátník a Jura vrátný, ale to nebylo podstatné. Předvedená hra, týmový duch a pohodová atmoška je tím, co jsme v UH hlavně předvedli a to je pro BC to nejdůležitější.

Přátelé, soupěři, bojte se! Jsme v plné síle a při chuti! První to schytá Premiéra a pak i věčně ambiciózní Kometa 🙂

V UH toho bylo hodně k zapamatování. Od fixu na prdku, Helgu aus Banhonf, předsedy pracujícího pro klub do roztrhání Jaggermaistrem/a klofnutí Evičkou až po awfull Svijany a latenight bagety show. Vše jsme si řádně užili a nafest.

Badmen monsta rulez!

bc-badmen-brno-uh2014-hd-bw

 

 

Správce kurtů

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.